11- 13 Bilim ve Teknoloji Haftası
 
 
İTOSB İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Hatıra Ormanında da dikili 1 Fidanımız Daha Oldu.
 
İTOSB İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi öncülüğünde, Tuzla’ da yer alan meslek liseleri, Üniversiteler ve önde gelen sanayi kuruluşlarının temsilcilerinin katkılarıyla 11 – 13 Mart 2019 tarihleri arasında Tuzla Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonunda Bilim ve Teknoloji Haftası etkinliği kapsamında “ Kendini Keşfet, Gelecek Senin” temalı İTSOB Teknoloji Zirvesi ve Sergisi düzenlendi.
 
 
Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcımız Sn. Dr. Çetin Ali DÖNMEZ Bey’ in katılımları ile gerçekleştirilen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İTOSB tarafından düzenlenen, Bilim ve Teknoloji Haftası İTOSB Teknoloji Zirvesi Sergisinde gençlerimizin teknolojiye ve bilime olan ilgileri bizleri memnun etti.
 
 
Ülkemizin geleceğine ışık tutacak, ülkemize katma değer sağlayacak, sanayi, bilim, teknoloji, inovasyon çalışmalarının her daim devam edeceği “İTOSB Bilim ve Teknoloji Haftası” organizasyonlarının yapılmasından memnuniyet duyduk. Bilim ve Teknoloji Haftası Etkinliği kapsamında gerçekleştirilen İTOSB Teknoloji Zirvesi ve Sergisi’ ne katılanlar adına İTOSB sınırları içindeki hatıra ormanına 1’ er adet fidan dikilmiştir.
 
 
Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA adına da bir fidan diken İTOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.