BAŞARILI SPORCULARIMIZ KAYMAKAMLIĞIMIZI ZİYARET ETTİLER
 
 
İşitme Engelli Orta Okullararası Türkiye Şampiyonası'nda birincilik kazanan Rotary İşitme Engelliler Orta Okulu öğrencilerimiz Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA' ya  kupa ve madalyaları ile ziyarete gelerek başarı ve sevinçlerini paylaştılar.
 
 
Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA başarılı öğrencilerimizi makamında ağırladı. İşitme engelli öğrencilerimizle işaret dili ile konuşmayı deneyerek başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.
 
 
Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından 8/12 Nisan tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılan İşitme Engelli Orta Okullararası Türkiye Şampiyonası'na Rotary İşitme Engelliler Orta Okulu İstanbul 1. si olarak katıldı. Erkekler voleybol ve erkekler masa tenisi turnuvalarında Türkiye birincilikleri ve yine erkek masa tenisi Türkiye birinciliği, ikinciliği, üçüncülüğü ve dördüncülüklerini kazanan yaşları 12 ile 16 arası değişen öğrencilerimiz kazandıkları kupa ve ödülleri ile kaymakamımız Sayın Ali AKÇA’ yı ziyarete gelerek başarı ve sevinçlerini paylaştılar.