İLK İFTARIMIZI ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ ONURUNA VERDİK
 
 
        Ramazan ayının ilk iftarını ilçemizdeki Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz onuruna düzenlediğimiz İftar programı ile yaptık.
 
 
        Her yıl ki gibi bu yıl da ramazanın ilk iftarını ilçemizde yaşayan Şehit Aileleri ve Gazilerimiz ile bir arada gerçekleştirdik. Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesislerinde düzenlen iftar programına Tuzla Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA, Tuzla Harp Okulu Komutanı Sayın Tuğamiral Yalçın PAYAL, Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi YAZICI, Tuzla Piyade Okulu Komutanı Sayın Tuğgeneral Aydın Cihan UZUN, Şehit aileleri ile Gazilerimiz ve yakınları katıldılar. İftar yemeğinde protokol, şehit aileleri ve gazilerimiz ile aynı masalara oturup iftarlarını birlikte açtılar.
 
 
                  İftar yemeğinde konuşma yapan Kaymakamımız Sayın Ali AKÇA “Ramazanın ilk günü normalde herkes ailesi ile birlikte olmak ister ama biz burada şehit ve gazi ailelerimiz ile beraber iftar yaptık. Bizler sizinle birlikte bir aileyiz. Bizler her zaman sizin yanınızdayız. Bu vesile ile şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyor, ebediyete intikal etmiş olan şehit ve gazilerimize rahmet diliyorum. Allah hepimizin tutmuş olduğu oruçları kabul etsin, daha nice ramazanlara ulaşmayı nasip etsin. Ramazan-ı Şerif’te başta Tuzlalılarımız olmak üzere Tüm İslam Alemi ve insanlığa huzur, barış ve hayırlar getirmesini Cenab-ı ALLAH’ tan diliyorum. Hayırlı Ramazanlar.